Medarbejdere

Ledelse og administration

Benjamin Goings

Benjamin Goings

Leder

bego@levuk.dk
Steen Sørensen

Steen Sørensen

Souschef, afdelingsleder JOB

ssor@levuk.dk

Louise Jørgensen

Louise Jørgensen

Afdelingsleder STU

lojo.stu@levuk.dk
Charlotte Nørager

Charlotte Nørager

Admin KLUB

levuk@levuk.dk

Tina Søgaard

Tina Søgaard

Admin KLUB og JOB & Samvær

levuk@levuk.dk

Emilie Søgaard

Emilie Søgaard

Admin STU

stu@levuk.dk

Klub – sporten

Firas Iskander

Firas Iskander

Pædagog - Praktikvejleder

Camilla Sjelle

Camilla Sjelle

Pædagog

Emma Rømer

Emma Rømer

Pædagogmedhjælper

Klub – kultur

Majken Lind

Majken Lind

Pædagog - Tegnegrafiker og håndarbejdslærer

My Olsen

My Olsen

Fast vikar

Lene Johansen

Lene Johansen

Pædagogmedhjælper

Klub – Naturlinje i Horsebohus

Jakob Bentsen

Jakob Bentsen

Pædagogmedhjælper

Marie Lund

Marie Lund

Pædagog

Dag Beck

Dag Beck

Pædagogmedhjælper

Klub – Teater & Musik

Thomas Bartholin

Thomas Bartholin

Pædagogmedhjælper - Musiker i sin fritid

Naja Sewohl

Naja Sewohl

Pædagog - Praktikvejleder, seksuelvejleder, forumteaterkonsulent

Anna Sofie Jørgensen

Anna Sofie Jørgensen

Pædagog - Bestyrelsesmedlem

Klub – Multiværkstedet

Johnie Ogdal Hansen

Johnie Ogdal Hansen

Pædagog

Claus Borre Andersen

Claus Borre Andersen

Pædagog

STU

Louise Jørgensen

Louise Jørgensen

Afdelingsleder

Lojo.stu@levuk.dk

Emilie Nevad Søgaard

Emilie Nevad Søgaard

STU-administration

Stu@levuk.dk

Stine Wienberg

Stine Wienberg

STU-lærer, kostvejleder og praktikvejleder

Siwi.stu@levuk.dk
Emil Wiinblad

Emil Wiinblad

STU-lærer i ADL, idræt, dansk og matematik

Emwi.stu@levuk.dk
Susan Rasmussen

Susan Rasmussen

STU-lærer, talepædagog og svømmelærer

Sura.stu@levuk.dk
Allan Fagerlund

Allan Fagerlund

STU-lærer i ADL, idræt, dansk og matematik

Alfa.stu@levuk.dk
Mai Hjelmgaard

Mai Hjelmgaard

STU-lærer, svømmelærer og ergoterapeut

mahj.stu@levuk.dk

Bianca Bulinska

Bianca Bulinska

STU-lærer i ADL, idræt, dansk og matematik. TR-medarbejder.

Bibu.stu@levuk.dk

Jacob Thøger Gram

Jacob Thøger Gram

Tilkaldevikar og gæstelærer (crossfit)

Morten Engelsted

Morten Engelsted

Tilkaldevikar og gæstelærer (kajak/kano)

Job og Samvær

Steen Sørensen

Steen Sørensen

Afdelingsleder af Job & Samvær

ssor@levuk.dk

Oscar Goings

Oscar Goings

Pædagog

Rikke Emde Næsby

Rikke Emde Næsby

Pædagog

Henriette Østergaard

Henriette Østergaard

Pædagog

Mette Hallengren

Mette Hallengren

Pædagog

Louise Hagberg

Louise Hagberg

Pædagogstuderende

Køkkenpersonale og Levuks pedel

Gitte Bang Kreilgaard

Gitte Bang Kreilgaard

Køkkenleder

Thomas

Thomas

Vikar

Peter Kruse Boegh

Peter Kruse Boegh

Køkkenmedhjælper

Asger

Asger

Vikar

Brian Rishøj

Brian Rishøj

Pedel